Doprava zadarmo

2 502,50 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Zameniteľný výmenník za záslepku, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky. viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 5588Doprava a platba

 

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Zameniteľný výmenník za záslepku, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky.

Ohnisko je vyložené vermikulitom, ktorý má výborné izolačné vlastnosti. Chráni tak ohnisko proti nadmernému namáhaniu a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku. Tým dochádza k lepšiemu a čistejšiemu spaľovaniu.

Dvojité spaľovanie, tri spaľovacie vzduchy, regulovateľný je primárny a sekundárny vzduch, tretí je pevne nastavený.

Súčasťou kachlí je vyberateľný výmenník, ktorý je možné odmontovať a nahradiť zaslepkou. Tým sa z teplovodných kachlí stanú teplovzdušné kachle bez výmenníka (záslepku nájdete v súvisiacich produktoch).Toto praktické riešenie sa hodí napr. v prípadoch, keď potrebujete vykúriť novostavbu, aby ste nemuseli pracovať vo vymrznutej stavbe, ale ešte nemáte hotové teplovodné rozvody. V takom prípade spočiatku prevádzkujete kachle klasicky bez teplovodného výmenníka a akonáhle je hotové teplovodné vykurovanie, jednoducho sa výmenník do kachlí vložky namontuje.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.
 
 
Parametre
Výkon 8 kW
Výkon do vody 5 kW
Účinnosť 82 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 195 kg
Výška 1100 mm
Šírka 746 mm
Hĺbka 483 mm
Minimálny ťah komína 12 Pa
Objem výmeníka 17 l
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania áno
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 2,4 kg / h
Typ kachlí krbové, kachľové
Výkon do vzduchu 3 kW