- 11% Doprava zadarmo

5588

1 450,70 € s DPH

1 630 €

179,30 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Zameniteľný výmenník za záslepku, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Zameniteľný výmenník za záslepku, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky.

Ohnisko je vyložené vermikulitom, ktorý má výborné izolačné vlastnosti. Chráni tak ohnisko proti nadmernému namáhaniu a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku. Tým dochádza k lepšiemu a čistejšiemu spaľovaniu.

Dvojité spaľovanie, tri spaľovacie vzduchy, regulovateľný je primárny a sekundárny vzduch, tretí je pevne nastavený.

Súčasťou kachlí je vyberateľný výmenník, ktorý je možné odmontovať a nahradiť zaslepkou. Tým sa z teplovodných kachlí stanú teplovzdušné kachle bez výmenníka (záslepku nájdete v súvisiacich produktoch).Toto praktické riešenie sa hodí napr. v prípadoch, keď potrebujete vykúriť novostavbu, aby ste nemuseli pracovať vo vymrznutej stavbe, ale ešte nemáte hotové teplovodné rozvody. V takom prípade spočiatku prevádzkujete kachle klasicky bez teplovodného výmenníka a akonáhle je hotové teplovodné vykurovanie, jednoducho sa výmenník do kachlí vložky namontuje.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.
 
 
Výkon
8 kW
Výkon do vody
5 kW
Účinnosť
82 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
195 kg
Výška
1100 mm
Šírka
746 mm
Hĺbka
483 mm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Objem výmeníka
17 l
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
2,4 kg / h
Typ kachlí
krbové, kachľové
Výkon do vzduchu
3 kW

Kontaktujte nás!