- 11% Doprava zadarmo

5576

1 045,75 € s DPH

1 175 €

129,25 € s DPH (11%)


ks

Kachle českého výrobcu s priestranným ohniskom a obkladom z kachlíc. Regulovateľný výkon 4 - 12 kW, možnosť externého prívodu vzduchu, systém jednoduchého ovladania Easy Control. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Kachle českého výrobcu s priestranným ohniskom a obkladom z kachlíc. Regulovateľný výkon 4 - 12 kW, možnosť externého prívodu vzduchu, systém jednoduchého ovladania Easy Control. 

Priestranné ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí. 

Do ohniska sa zmestia polená až 50 cm dlhé.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. V prípade využitia zadného vývodu je možné objednať krycie viečko vo farbe kachlí. Toto viečko nájdete v súvisiacich produktoch.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní.

Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.
 
 
Výkon
8 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
125 kg
Regulačný rozsah
4 - 12 kW
Výška
830 mm
Šírka
850 mm
Hĺbka
450 mm
Maximálna dĺžka polien
50 cm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
3,5 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!