- 11% Doprava zadarmo Výpredaj

P00539

947,85 € s DPH

1 065 €

117,15 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle od českého výrobcu s kachľovým obkladom. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovládania Easy Control, voliteľné napojenie dymovodu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Táto farebná kombinácia kachlí len do vypredania zásob !!! Dostupnosť odporúčame vopred overiť. 

Krbové kachle od českého výrobcu s kachľovým obkladom. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovládania Easy Control, voliteľné napojenie dymovodu.

Ohnisko je vyložené žarobetonom, ktorý má výborné izolačné vlastnosti. Chráni tak ohnisko proti nadmernému namáhaniu a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku, čím dochádza k lepšiemu a čistejšiemu spaľovaniu.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní.

Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Výkon
8,2 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
130 kg
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
Rozmery (výška / šírka / hĺbka)
962 / 524 /566 mm
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
2 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!