- 11% Doprava zadarmo

5573

938,95 € s DPH

1 055 €

116,05 € s DPH (11%)


ks

Kachle od českého výrobcu vhodná predovšetkým do menších priestorov, nízkoenergetických, a pasívnych domov. Regulačný rozsah 2-4 kW, účinnosť spaľovania 84%. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovladania Easy Control. Horný obklad zo sklenenej dosky. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Kachle od českého výrobcu vhodná predovšetkým do menších priestorov, nízkoenergetických, a pasívnych domov. Regulačný rozsah 2-4 kW, účinnosť spaľovania 84%. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoducjého ovladania Easy Control.

Korpus kachlí je v čiernej farbe. Horný obklad je vyrobený zo sklenenej dosky.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní. Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. V prípade zadného vývodu je nutné objednať hornú sklenenú dosku bez výrezu. Toto prevedenie je za príplatok 95 EUR (v prípade záujmu uveďte túto požiadavku do poznámky pri vytváraní objednávky).

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Výkon
4 kW
Účinnosť
84 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
120 mm
Hmotnosť
110 kg
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
Rozmer (výška / šírka / hĺbka)
1023 / 502 / 386 mm
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!