Haas+Sohn - Salerno II (čierna, sklenené veko)




Kachle od českého výrobcu vhodná predovšetkým do menších priestorov, nízkoenergetických, a pasívnych domov. Regulačný rozsah 2-4 kW, účinnosť spaľovania 84%. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovladania Easy Control. Horný obklad zo sklenenej dosky. viac
Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 5573Doprava a platba
Kachle od českého výrobcu vhodná predovšetkým do menších priestorov, nízkoenergetických, a pasívnych domov. Regulačný rozsah 2-4 kW, účinnosť spaľovania 84%. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoducjého ovladania Easy Control.
Korpus kachlí je v čiernej farbe. Horný obklad je vyrobený zo sklenenej dosky.
Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.
Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní. Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.
Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.
Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. V prípade zadného vývodu je nutné objednať hornú sklenenú dosku bez výrezu. Toto prevedenie je za príplatok 95 EUR (v prípade záujmu uveďte túto požiadavku do poznámky pri vytváraní objednávky).
Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn:
Výkon | 4 kW |
---|---|
Účinnosť | 84 % |
Externý prívod vzduchu | áno |
Priemer dymovodu | 120 mm |
Hmotnosť | 110 kg |
Minimálny ťah komína | 12 Pa |
Palivo | drevo, drevené brikety |
Pripojenie dymovodu | voliteľné |
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania | áno |
Rozmer (výška / šírka / hĺbka) | 1023 / 502 / 386 mm |
S rúrou | nie |
S varnou doskou | nie |
Typ kachlí | krbové, kachľové |
Súvisiace produkty3

Ventilátor GALAFIRE N429 - na krbové kachle (170 m3/h)
Výkon ventilátora | 70 - 170 m3/h |
---|

Ventilátor GALAFIRE N430 - na krbové kachle (180 m3/h)
Výkon ventilátora | 80 - 180 m3/h |
---|

Ventilátor GALAFIRE M400 - na dymovod (170 m3/h)
Výkon ventilátora | 70 - 170 m3/h |
---|