- 11% Doprava zadarmo

P00412

1 041,30 € s DPH

1 170 €

128,70 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle českého výrobcu s výkonom 6,5 kW, možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu, a s obložením z prírodného kameňa White Rock. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Krbové kachle českého výrobcu s výkonom 6,5 kW, možnosťou napojenia na externý prívod vzduchu, a s obložením z prírodného kameňa White Rock.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní. Viac o výhodách externého prívodu vzduchu si môžete prečítať v tomto našom článku Prečo externý prívod vzduchu?

Ak v kachliach zrovna nevykurujete, môže byť externý prívod vzduchu, čím nedochádza k strate ohriateho vzduchu z miestnosti cez kachle.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Výkon
6,5 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
147 kg
Regulačný rozsah
2,7 - 8,1 kW
Výška
972 mm
Šírka
515 mm
Hĺbka
566 mm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu
voliteľné
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
2,3 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!