Akcia - 12% Doprava zadarmo

3851

796,50 € s DPH

900 €

103,50 € s DPH (12%)


ks

Veľmi obľúbená krbová vložka našich zákazníkov. Jedná sa momentálne o najlacnejšiu krbovú vložku s "ozajstným" externým prívodom vzduchu (CPV) v našej ponuke.
 

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Veľmi obľúbená krbová vložka našich zákazníkov. Jedná sa o momentálne o najlacnejšiu krbovú vložku s "ozajstným" externým prívodom vzduchu (CPV) a klasickým širokým presklením v našej ponuke. 

V tej sú síce aj lacnejšie krbovej vložky (napr. Uniflam), ktoré majú v názve "s externým prívodom vzduchu", avšak jedná sa iba o primárny vzduch, ktorý je využívaný iba v začiatku kúrenia. Ostatné vzduchy sú do ohniska ďalej privádzané z interiéru. 

Ak tak potrebujete krbovú vložku s externým prívodom vzduchu, kedy bude všetok vzduch pre horenie privádzaný z exteriéru, je táto krbová vložka najlacnejším variantom. 

Veľmi praktickým riešením sú tiež smaltované dvierka, ktoré zaistia jednoduchú údržbu a dlhú životnosť. 

Ohnisko je opatrené šamotom, ktorý plní ako ochrannú, tak akumulačnú funkciu. Do neho sa bezproblému zmestia polená o dĺžke až 50 cm. 

Veľmi solídna je tiež účinnosť spaľovania 82%, ktorá zaistí nízke emisie a čisté spaľovanie. 

Jedinou nevýhodou tejto krbovej vložky je absencia krycieho rámčeku, ktorý by zakryl nutnú dilatačnú medzeru medzi obstavbou a korpusom krbovej vložky.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

Výkon
9 kW
Účinnosť
82 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer napojenia externého vzduchu
100 mm
Priemer dymovodu
180 mm
Hmotnosť
148 kg
Presklenie
čelné rovné
Regulačný rozsah
2,9 - 9,2 kW
Bezroštové spaľovanie
nie
Výška
1282 mm
Šírka
780 mm
Hľbka
421 mm
Integrovaná klapka
nie
Minimálny ťah komína
12 Pa
Otváranie nahor
nie
Pánty dvierok
vľavo
Spotreba paliva
0,7 - 2,5 kg
Výrobca
Haas+Sohn
Krbová vložka - ako vybrať tu najlepšiu?

Krbová vložka - ako vybrať tu najlepšiu?

07. 04. 2017
Výber vhodnej krbovej vložky je jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri stavbe krbu. Na trhu sa nachádza veľa výrobcov, a všetci sa Vás snaží presvedčiť, že práve ten ich výrobok je pre Vás tou najlepšou voľbou. 

Aby sme Vám trochu pomohli zorientovať sa v ponuke, a Vy ste si tak mohli vybrať pre Vás tú najlepšiu krbovú vložku, pripravili sme pre Vás tento článok, ktorý by Vám mohol s výberom pomôcť. 
Voľba výkonu teplovzdušné vložky

Voľba výkonu teplovzdušné vložky

19. 03. 2017

Všeobecne platí, že by krbová vložka mala pokryť tepelné straty v priestore, ktorý má vykurovať. Základným parametrom, ktorý je pre správnu voľbu výkonu vložky najdôležitejši, sú teda tepelné straty. V prípade nových domov je výpočet tepelných strát súčasťou projektu stavby. Pokiaľ sa jedná o staršie alebo rekonštruované domy.....viac >>

Prečo externý prívod vzduchu?

Prečo externý prívod vzduchu?

19. 03. 2017

U moderných a rekonštruovaných domov s kvalitnými plastovými či drevenými oknami a dverami nastáva jeden zásadný problém. Priestor bytu je prostredníctvom okien a dverí natoľko dobre utesnený, že procesu horenia paliva v krbovej vložke či kachliach sa nedostáva dostatočné množstvo vzduchu, ktorý je pre spaľovanie potrebné.....viac >>

Ktoré vložky odporúčame a prečo?

Ktoré vložky odporúčame a prečo?

22. 03. 2017

Na našom trhu sa vyskytuje veľká kopa našich i zahraničných výrobcov a orientácia tak pre človeka do problematiky nezasväteného nemusí byť jednoduchá. 

Za dlhú dobu, po ktorú sa zaoberáme predajom a stavbou krbov, môžeme našim zákazníkom z nášho širokého sortimentu odporučiť krbovej vložky od výrobcov, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti, pozitívnu odozvu od našich zákazníkov a ktoré používame aj pri našich praktických realizáciách krbových obstavieb.....viac >>


L.F 29. 06. 2017, 09:42

Ide k tejto krbovej vložke zakúpiť krycí rámik? Ďakujem

Kamil Vyvial Administrátor 29. 06. 2017 | 09:44

Bohužiaľ, k tejto krbovej vložke výrobcu krycie rámčeky neponúka.

Kontaktujte nás!