- 11% Doprava zadarmo

5165

1 290,50 € s DPH

1 450 €

159,50 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Automatická ochrana proti prehriatiu pri výpadku el. prúdu, jednoduchý systém čistenia výmenníka. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Krbové kachle s výmenníkom a s obkladom z pravých pálených kachlíc. Automatická ochrana proti prehriatiu pri výpadku el. prúdu, jednoduchý systém čistenia výmenníka. 

Ohnisko je vyložené vermikulitom, ktorý má výborné izolačné vlastnosti. Chráni tak ohnisko proti nadmernému namáhaniu a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku. Tým dochádza k lepšiemu a čistejšiemu spaľovaniu.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. Pri využití zadného vývodu je možné priobjednať krycie viečko (nájdete ho v súvisiacich produktoch).

Dvojité spaľovanie, tri spaľovacie vzduchy, regulovateľný je primárny a sekundárny vzduch, tretí je pevne nastavený.

Kachle sú vybavené veľmi praktickým systémom jednoduchého čistenia výmenníka. V časti nad pecou je otvor, do ktorého sa naskrutkuje tiahlo (súčasťou dodávky) a niekoľkými pohybmi stieracie lišty sa odstráni sadze a decht vo výmenníku. 

Automatická ochrana proti prehriatiu pri výpadku el. prúdu pomocou termostatickej kapilárnej klapky. Tá v prípade, že dochádza k prekurovaniu kachieľ uzavrie prívod vzduchu, čím dôjde k zníženiu teploty v ohnisku.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 
 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.
 

  

Výkon
12,5 kW
Výkon do vody
8,8 kW
Účinnosť
84 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
173 kg
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Rozmer (výška/šírka/hĺbka)
992 / 695 / 535 mm
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
3,5 kg / h
Typ kachlí
krbové, kachľové
Výkon do vzduchu
3,7 kW
Vykurovaný priestor
70 - 225 m3

Kontaktujte nás!