1 168,70 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Oceľové krbové kachle s možnosťou bočného prikladania od popredného českého výrobcu značky Haas+Sohn. Výkon 12kW, účinnosť spaľovania 79,7%, maximálna dĺžka polien 50cm. viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 4403Doprava a platba

 

Oceľové krbové kachle s možnosťou bočného prikladania od popredného českého výrobcu značky Haas+Sohn. Výkon 12kW, účinnosť spaľovania 79,7%, maximálna dĺžka polien 50cm.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí. 

V prípade poškodenia, alebo prsknutí šamotové dosky sa doska jednoducho vytiahne a vymení (dosky nie sú k ohnisku nijako lepené, či skrutkované, ale sú do neho len jednoducho uložené). 

Napojenie dymovodu je u týchto kachlí možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba přešroubuje záslepka z hrdlom dymovodu. 

Kachle majú možnosť bočného prikladania. Tým sa znižuje možnosť vypadnutia popola pri otváraní veľkých predných dvierok. 

Kľučka ovládania dverí je odnímateľná. Toto je praktické riešenie napr v prípadoch, keď sú prítomné malé deti, ktoré by mohli kachle samy otvoriť.

 

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

 

 

 

 

Parametre
Výkon 12 kW
Účinnosť 79,7 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 92 kg
Regulačný rozsah 2,0 - 12,0 kW
Výška 800 mm
Šírka 670 mm
Hĺbka 370 mm
Minimálny ťah komína 12 Pa
Palivo drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania áno
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 0,8 - 3,1 kg/hod
Typ kachlí krbové, kachľové