4403

645,25 € s DPH

725 €

79,75 € s DPH (11%)


ks

Oceľové krbové kachle s možnosťou bočného prikladania od popredného českého výrobcu značky Haas+Sohn. Výkon 12kW, účinnosť spaľovania 79,7%, maximálna dĺžka polien 50cm. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Oceľové krbové kachle s možnosťou bočného prikladania od popredného českého výrobcu značky Haas+Sohn. Výkon 12kW, účinnosť spaľovania 79,7%, maximálna dĺžka polien 50cm.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí. 

V prípade poškodenia, alebo prsknutí šamotové dosky sa doska jednoducho vytiahne a vymení (dosky nie sú k ohnisku nijako lepené, či skrutkované, ale sú do neho len jednoducho uložené). 

Napojenie dymovodu je u týchto kachlí možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba přešroubuje záslepka z hrdlom dymovodu. 

Kachle majú možnosť bočného prikladania. Tým sa znižuje možnosť vypadnutia popola pri otváraní veľkých predných dvierok. 

Kľučka ovládania dverí je odnímateľná. Toto je praktické riešenie napr v prípadoch, keď sú prítomné malé deti, ktoré by mohli kachle samy otvoriť.

 

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

 

 

 

 

Výkon
12 kW
Účinnosť
79,7 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
92 kg
Regulačný rozsah
2,0 - 12,0 kW
Výška
800 mm
Šírka
670 mm
Hĺbka
370 mm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
0,8 - 3,1 kg/hod
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!