- 11% Doprava zadarmo

P02302

1 041,30 € s DPH

1 170 €

128,70 € s DPH (11%)


ks

Kachle nemusí byť len hranatá, pôdorys niektorých doslova opíše kružnicu. Vďaka ich tvaru môžete krbové kachle Antic bez problémov postaviť do rohu. Pripojenie dymovodu je vrchné. Farebné prevedenie je buď v klasickej antracitovej alebo s bielymi bokmi.

Čo určite oceníte, je možnosť akumulácie tepla vďaka akumulačným kameňom z magnezitu, ktoré majú dvojnásobnú akumulačnú schopnosť než mastenec. Vďaka tomu kachle vydávajú teplo ešte ďalších 10 hodín, aj keď už se v kachliach netopí. Stačí len doplniť do kachlí Antic sadu akumulačných kameňov.
viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krbové kachle od popredného českého výrobcu. Výkon 6 kW, účinnosť spaľovania 80%, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, trojbodové zatváranie dvierok, EASY CONTROL ovládanie prívodu vzduchu jedným regulátorom, možnosť dokúpenia akumulačné sady.

Naše skúsenosti so značkou Haas + Sohn:

Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika,
ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. Produkty od tohto výrobcu
sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

Výkon
6,3 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
130 mm
Hmotnosť
115 kg
Regulačný rozsah
2 - 6,3 kW
Výška
1171 mm
Šírka
646 mm
Hĺbka
395 mm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu
horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!