- 11% Doprava zadarmo

P00329

1 290,50 € s DPH

1 450 €

159,50 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle s teplovodným výmenníkom od popredného českého výrobcu. Výkon v rozmedzí 3,5-10,3 kW, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém prívodu vzduchu EASY CONTROL, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky, jednoduché čistenie výmenníka.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krbové kachle s teplovodným výmenníkom od popredného českého výrobcu. Výkon v rozmedzí 3,5-10,3 kW, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém prívodu vzduchu EASY CONTROL, možnosť inštalácie dochladzovacej slučky.

Ohnisko je vyložené bielym žárobetonom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní. Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

Kachle môžu byť vybavené poistnou dochladzovacou slučkou, ktorá bráni prehriatiu výmenníka (varenie vody). Dochladzovacia slučka aj poistný termostatický ventil sú ako voliteľné príslušenstvo na dokúpenie (nájdete ju v súvisiacich produktoch).

Kachle sú vybavené veľmi praktickým systémom jednoduchého čistenia výmenníka. V prednej časti nad pecou je otvor, do ktorého sa naskrutkuje tiahlo (súčasťou dodávky) a niekoľkými pohybmi stieracie lišty sa odstráni sadze a decht vo výmenníku.


Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu. 

 

Výkon
10,3 kW
Výkon do vody
7,2 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
146 kg
Maximálny prevádzkový pretlak (MPa)
0,2 MPa
Minimálny ťah komína
12 Pa
Objem výmeníka
14 l
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
Rozmery (výška / šírka / hĺbka)
1002/550/481 mm
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
3 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové
Výkon do vzduchu
3,1 kW

Kontaktujte nás!