- 11% Doprava zadarmo

P00408

1 041,30 € s DPH

1 170 €

128,70 € s DPH (11%)


ks

Krbové kachle od popredného českého výrobcu. Výkon v rozmedzí 2,7 - 8,2 kW, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, účinnosť spaľovania 80%, systém prívodu vzduchu EASY CONTROL. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

 

Krbové kachle od popredného českého výrobcu. Výkon v rozmedzí 2,7 - 8,2 kW, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, účinnosť spaľovania 80%.

Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní.

Ohnisko je vyložené žárobetonom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba premiestni záslepka z hrdlom dymovodu.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Výkon
10,3 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
120 kg
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
Rozmery (výška / šírka / hĺbka)
1002 / 550 / 566 mm
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
2,3 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!