-3% Doprava zadarmo

Pôvodná cena 365 €. Ušetríte 3% (10,95 €) 354,05 €

Skladom
ks

Generátor komínového ťahu vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200. viac

Výrobca: DarcoKód produktu: P00679Doprava a platba

Generátor komínového ťahu vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200.

Nerezový komínový ventilátor zvyšuje ťah komína bez ohľadu na výšku komína, typu komína, či rýchlosť vetra. Ventilátor je možné rozdeliť na dve časti a tým sa dá jednoducho dostať do komína pre jeho čistenie, či revízii. Veľkou prednosťou ventilátora je, že v prípade výpadku elektrickej energie neblokuje spalinovú cestu.

 

MOŽNOST VYZKOUŠENÍ VENTILÁTORU ZDRAMA !!!

Pokud máte obavu, že by Vám námi nabízený komínový ventilátor nepomohl, nabízíme možnost vyzkoušení ventilátoru zdarma.

V případě, že po namontování komínového ventilátoru zjistíte, že Vám tento ventilátor nepomohl, můžete jej do 14 dnů od převzetí vrátit. V takovém případě Vám vrátíme peníze.

Parametre
Výkon 105 W
Hmotnosť 8 kg
Max. výkon 220 m3/hod
Maximálny podtlak 24 Pa
Rozsah teploty okolia -30 až +65°C
Teplota spalín 400 °C