- 3% Doprava zadarmo + Darček

P00679

338,53 € s DPH

349 €

10,47 € s DPH (3%)

Katalyzátor na spálenie sadzí Sadpal 1kg - Rýchle info

ks

Generátor komínového ťahu vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Generátor komínového ťahu vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200.

Nerezový komínový ventilátor zvyšuje ťah komína bez ohľadu na výšku komína, typu komína, či rýchlosť vetra. Ventilátor je možné rozdeliť na dve časti a tým sa dá jednoducho dostať do komína pre jeho čistenie, či revízii. Veľkou prednosťou ventilátora je, že v prípade výpadku elektrickej energie neblokuje spalinovú cestu.

 

MOŽNOST VYZKOUŠENÍ VENTILÁTORU ZDRAMA !!!

Pokud máte obavu, že by Vám námi nabízený komínový ventilátor nepomohl, nabízíme možnost vyzkoušení ventilátoru zdarma.

V případě, že po namontování komínového ventilátoru zjistíte, že Vám tento ventilátor nepomohl, můžete jej do 14 dnů od převzetí vrátit. V takovém případě Vám vrátíme peníze.

Výkon
105 W
Hmotnosť
8 kg
Max. výkon
220 m3/hod
Maximálny podtlak
24 Pa
Rozsah teploty okolia
-30 až +65°C
Teplota spalín
400 °C

Kontaktujte nás!