P02021

7,61 € s DPH


ks

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu.

 

 

Návod na použitie:

Pred použitím lepidlo skrúťte v kartuši. Lepidlo naneste v tenkej vrstve na jeden z povrchov, ktoré majú byť spojené, a potom ihneď priložte spoja k sebe. Zaistite skrutkou, sponou alebo klincom. Najlepšie je aplikovať lepidlo priamo z plastovej kartuše, po odstrihnutí rôžku. Pri lepení dosiek na murivo, nie je potrebné zabezpečiť lepený spoj skrutkou či skrutkou. Murivo musí byť suché čisté a bez prachu. Nosná vrstva musí byť dostatočne pevná. Veľkosť ústrižku zvoľte podľa množstva, ktoré chcete aplikovať na diely. Po zaistení dielov odstráňte prebytok lepidla špachtľou alebo stierkou. Lepidlo zaistí spoj po niekoľkých hodinách v závislosti od teploty prostredia.

Vyššia teplota urýchľuje zaschnutí lepidla a zvyšuje pevnosť spoja. Nepoužívajte lepidlo pod +5°C. Skladujte v chlade; pri teplote 20 - 25°C počas max. 6 mesiacov.

Priemerná spotreba lepidla: cca. 250 g / m2 (lepenie plôch) cca. 50 g / 1 meter dĺžky (lepenie spojov)

Objemová homotnosť
1600 kg/m3
Provozní teplota
1000 °C
Konsistence
pasta
Aplikační teplota
>+5 °C
Pevnost v tahu
500 N/cm2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení ploch)
cca. 250 g/m2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení spojů)
cca. 50 g/metr délky
Skladování
nad bodem mrazu
Stupeň nebezpečnosti
žádný

Kontaktujte nás!