- 5% Doprava zadarmo

P01393

884,19 € s DPH

930,73 €

46,54 € s DPH (5%)


ks

Krbová vložka od popredného českého výrobcu. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, ovládanie jedným regulačným prvkom, dizajnová kľučka, obľúbený formát dverí s čierno podfarbeným sklom, možnosť doplnenia krbovej vložky krycím rámčekom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Cenovo dostupná a pritom kvalitná krbová vložka od popredného českého výrobcu.

Krbová vložka má možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si berie všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým napríklad riziko zadymenia do miestnosti pri prikladaní.

Ovládanie všetkých prívodov vzduchu je u tejto krbovej vložky riešené jedným regulačným prvkom. Nie je tak nutné zvlášť ovládať primárny a sekundárny vzduch, ako je tomu u starších krbových vložiek.

Ku krbovej vložke ponúka výrobca za príplatok krycí rámček. Nájdete ho v súvisiacich produktoch. V ponuke na dokúpenie sú tiež nohy krbové vložky.

Veľmi praktické je vyústenie dymovodu s priemerom 150mm. Vložku tak možno napojiť na väčšinu komínov.

Stručná charakteristika výrobku:

  • Klasické otváranie dverí do boku s dizajnovou kľučkou
  • Odolné a robustné telo krbovej vložky
  • Obľúbený formát dverí s čierno podfarbeným sklom
  • Roštové ohnisko vyložené odolným akumulačným materiálom
  • Prídavný externý prívod vzduchu
  • Ovládanie jedným regulačným prvkom
  • Sekundárny prívod vzduchu do ohniska
  • Možno doobjednať nastavovacie nohy a štvorstranný zazdívací rámček s lemom 90st
Výkon
7 kW
Účinnosť
82,2 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer napojenia externého vzduchu
120 mm
Priemer dymovodu
150 mm
Presklenie
čelné rovné
Bezroštové spaľovanie
nie
Dĺžka polien
45 cm
Minimalní ťah komína
12 Pa
Otváranie nahor
nie
Pánty dvierok
vľavo
Priemerná spotreba paliva
2,0 kg/h
Teplota spalín
264 °C
Výrobca
Bef Home
Na čo je dobrý krycí rámik ?

Na čo je dobrý krycí rámik ?

07. 04. 2017

V prípade obstavby krbovej vložky je potreba ponechať medzi rámom vložky a obstavbou tzv. dilatačnú medzeru. Je tomu tak z dôvodu rozpínania krbovej vložky po jej zahriatí. Ak by sa táto medzera neurobila a obstavba tak bola dostavaná natesno z krbovou vložkou, došlo by takmer určite k poškodeniu obstavby.

Krbová vložka - ako vybrať tú najlepšiu?

Krbová vložka - ako vybrať tú najlepšiu?

07. 04. 2017
Výber vhodnej krbovej vložky je jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri stavbe krbu. Na trhu sa nachádza veľa výrobcov, a všetci sa Vás snažoa presvedčiť, že práve ich výrobok je pre Vás tou najlepšou voľbou. 

Aby sme Vám trochu pomohli zorientovať sa v ponuke, a Vy ste si tak mohli vybrať pre Vás tú najlepšiu krbovú vložku, pripravili sme pre Vás tento článok, ktorý by Vám mohol s výberom pomôcť. 
Ktoré vložky odporúčame a prečo?

Ktoré vložky odporúčame a prečo?

22. 03. 2017

Na našom trhu sa vyskytuje veľká kopa našich i zahraničných výrobcov a orientácia tak pre človeka do problematiky nezasväteného nemusí byť jednoduchá. 

Za dlhú dobu, po ktorú sa zaoberáme predajom a stavbou krbov, môžeme našim zákazníkom z nášho širokého sortimentu odporučiť krbovej vložky od výrobcov, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti, pozitívnu odozvu od našich zákazníkov a ktoré používame aj pri našich praktických realizáciách krbových obstavieb.....viac >>

Prečo externý prívod vzduchu?

Prečo externý prívod vzduchu?

19. 03. 2017

U moderných a rekonštruovaných domov s kvalitnými plastovými či drevenými oknami a dverami nastáva jeden zásadný problém. Priestor bytu je prostredníctvom okien a dverí natoľko dobre utesnený, že procesu horenia paliva v krbovej vložke či kachliach sa nedostáva dostatočné množstvo vzduchu, ktorý je pre spaľovanie potrebné.....viac >>

Voľba výkonu teplovzdušné vložky

Voľba výkonu teplovzdušné vložky

19. 03. 2017

Všeobecne platí, že by krbová vložka mala pokryť tepelné straty v priestore, ktorý má vykurovať. Základným parametrom, ktorý je pre správnu voľbu výkonu vložky najdôležitejši, sú teda tepelné straty. V prípade nových domov je výpočet tepelných strát súčasťou projektu stavby. Pokiaľ sa jedná o staršie alebo rekonštruované domy.....viac >>

Kontaktujte nás!