Doprava zadarmo

4886

Není skladem Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcu, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.

1 057,10 € s DPH


ks

Novinka z produkcie spoločnosti HS Flamingo. Najmodernejšie teplovodné kachle spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejš... viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Najmodernejšie teplovodné kachle, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%.

Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy.

Vybavená štandardne ochlazovaci' slučkou, chrániaci proti prehriatiu. Prívod terciálneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie a stály prísun vzduchu. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Varianta integrované elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu.

Vyberte si sami, ako budete svoje kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov a možnosť prevádzkovať ako teplovzdušné, to je Aquaflam VARIO!

 

4 DESIGNOVÉ RADY

Saporo, Kalmar, Lend a Barma je kompletná dizajnová ponuka kachlí Aquaflam Vario.

 

VÝBER FAREBNÉ VARIANTY

U krbových kachlí Saporo, Lend, Kalmar je k dispozícii 5 farebných variantov - šedá, krémová, červená a dve luxusné - hnedá zamatová a krémová metalická. Kachle Barma sú dodávané s dlažbou vo vzoroch Javor, Orech a Bielený dub.

 

VÝBER VÝKONU

Krbové kachle sú štandardne dodávané s teplovodným výmenníkom. Zákazník má možnosť výberu medzi dvoma výkonmi: 3-9kW a 5-11kW
teplovodného výkonu.

 

REGULÁCIA

K výberu sú dva typy ovládania krbových kachlí. Manuálne, pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným snímačom.

 

TEPLOVODNÁ / TEPLOVZDUŠNÁ VERZIA

Ak budete chcieť kúriť bez výmenníka, máte možnosť veľmi ľahko ho vymeniť za záslepku (deflektor) s ktorého prítomnosťou možno kúriť ako v teplovzdušných kachliach.

  

VÝMENA DLAŽBY

U krbových kachlí Barma je možná výmena dlažby v ktorýkoľvek okamih ich prevádzky.

 

 

Výkon
11 kW
Výkon do vody
5 kW
Účinnosť
80 %
Externý prívod vzduchu
áno
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
185 kg
Maximálna dĺžka polien
45 cm
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
3,2 kg / h
Typ kachlí
krbové, kachľové
Výkon do vzduchu
7 kW

Kontaktujte nás!